Lidé kolem

fueledbyadamAdam Samiljan
Pracuje pro Fueled By Ramen, člen Paramore Web Crew. Je to většinou on, kdo zveřejňuje příspěvky na paramore.net.
kontakt: @fueledbyadam

 

Dan Parrott
Vedoucí Fueled By ramen Webstore, obstarává zákaznický servis a marketing. Většina otázek ohledně objednávek jde přes něj.
kontakt: @danfbr, @FBRWebstore, danfbr.tumblr.com

 

dakotahDakotah Rae
Nejlepší kamarádka Hayley Williams a i dobrá kamarádka kapely. Jako znak přátelství mají společně s Hayley vytetována na zápěstích srdíčka. Objevuje se na mnoha fotografiích ze společných akcích. Vytváří a prodává vlastnoručně navržené šperky.
kontakt: @Dakotahrae, dakotahrae.com

chad gilbertChad Gilbert
Dlouholetý přítel Hayley Williams. Kytarista americké kapely New Found Glory. Společně nazpívali pár coverů.
kontakt: @XChadballX

 

ryan russellRyan Russell
Americký hudební fotograf, také kamarád kapely. Tvořil grafickou část alba Brand New Eyes a získal za ni v roce 2011 ocenění na Annual Design Awards. Fotil například během natáčení kllipů That’s what You Get či Decode, při zkouškách na Final Riot! turné, na Warped Tour 2008 apod. Fotografoval Hayley s jejím milovaným autem Miss Anne na svatbě jejího otce.
kontakt
: @xryanrussellx, ryanrussell.net

brandonBrandon Chesbro
Americký fotograf (svatební) a režisér, kamarád kapely. Spolu se Zacem, Joshem a Taylorem tvořil vtipná videa, kde především jedli. Všechno možné. Tři roky pobýval s Paramore na turné. Záběry z „40 days of Riot“ na albu Riot! jsou jeho práce. Natočil s kapelou tři videoklipy – Playing God, The Only Exception a Careful. V únoru 2011 ohlásil přes twitter, že už nadále nebude po koncertech jezdit a zaměří se na rodinný život.
kontakt: @branchesbro, brandonchesbro.com

john janickJohn Janick
Společně s bubeníkem/textařem Vinniem Fiorello zformoval label Fueled By Ramen. Dnes je pod touto společností zapsáno 11 aktivních kapel, v čele s Paramore. Objevil se spolu s kapelou na fotografiích v knize vydané k 15.výročí FBR. Prý je má stále zarámovány na svém stole.

kevin lymanKevin Lyman
Zakladatel Warped Tour – obrovské série festivalů, které putují po jednotlivých městech po celé léto. Ujal se Paramore při jejich prvním Warped Tour v roce 2005 a stal se tak jejich dobrým přítelem. Objevil se na speciálních videích k albu Riot.
Hayley o něm: Kevina Lymana známe od našich začátků na Warped Tour, od roku 2005. A vždycky nás velmi podporoval, byl taková hlavní podpora pro kapelu. To Kevin nám připomněl, že vše není jen o vysokých příčkách a blázinci kolem, ale že se stále musíte soustředit na to, kým jste jako lidé, jako děti. (The year of Riot Special)

SHANE DRAKEShane Drake
Americký režisér hudebních videoklipů, těch pro Paramore má na svědomí šest – Pressure, Emergency, Misery Business, CrushCrushCrush, Decode a Monster. Promlouvá ve všech Behind the scenes videích.
kontakt: @shanedrake, shanedrake.com

ETHAN LUCKEthan Luck
Fotograf a hudebník – bubeník kapely Relient K. Cestoval s kapelou na jarním turné 2010 a fotil během natáčení videoklipu k Playing God.
kontakt: @ethanluck, ethanluck.com

 

solomon davisSolomon Davis
Fotograf a bratr kytaristy Jeremyho Davise. Nafotil Jeremyho svatbu i další společné fotografie Kathryn a Jerma.
kontakt: @SOLO9113, solosphotography.com

 

Riley Emminger
Kytarový technik kapely na turné a také při nahrávání Brand New Eyes. Tour basový kytarista kapely Scarlet.

 

Joey Howard
Kytarový technik kapely a také bratr Jona Howarda (pomocný kytarista Paramore na turné). Momentálně tvoří polovinu formace Joseph & Joseph.
kontakt: @JosephandJoseph