Tetování & Piercingy Hayley

piercingy:opakovaně v nose, po infekci ale odstraněny

tetování: 11 + 1 společné
1. „Shave Me“
umístění
: pravý kotník
Hayley si pořídila jedno ze svých prvních tetování v roce 2008. Je to růžové holítko s nápisem „Shave Me“/ Ohol mě. Připomíná jí turné a to, jak se na nich holila jen výjimečně. Má také hlubší význam – vzpomínka na životní styl na turné a na období na cestách. Co o něm prozradila nositelka:

„Před pár lety na Warped Tour, pokud jsem nosila kraťasy nebo ohrnuté kalhoty, někdo by mi koneckonců napsal na kotník „Ohol mě“. Tak jsem si říkala ‚Nechám si to vytetovat, abyste to hoši už nemuseli dělat.“

„Mám na noze takovou „upomínku“. Jakoby na počest dnům strávených na turné a klučičímu způsobu života. Je tam napsáno „ohol mě“ v takovém malém úhledném okénku…ale nemyslím si, že to tentokrát zabere!“

2. srdce „HHTM“
umístění
: pravý kotník

O tomto tetování se ví jen malinko. Je umístěno za růžové holítko a Hayley si ho nechávala dělat mezi prvními – během turné s New Found Glory v roce 2008. Nikdy o něm ale nic bližšího neřekla. Srdce má na sobě záplaty a nad ním je nápis „HHTM“.

„Tohle je z jednoho turné, kapela na něm nebyla, ale já se tam tak poflakovala. S New Found Glory, hromadou různých skupin, s velkou spoustou přátel.“

3. Warped Tour
umístění
: za levým uchem

Vzpomínkové na Warped Tour. Paramore na něm hrají každé léto od roku 2005 (kromě dvou ročínků 2009 a 2010). Hayley se nechala tetovat v červenci 2009 krátce potom, co odehráli nečekaný koncert v Clevelandu. Na stejném místě zažila kapela v roce 2007 obrovskou bouři přímo při jejich vystoupení. Na památku má nyní Hayley za uchem mráček s blesk a nápisem „Warped!“.

„Vyjadřuje mou lásku z Warped tour. Před dvěma lety jsme v Clevelandu skoro umřeli během bouřky!!! A naši fanoušci tam zůstali a čekali na nás nejméně hodinu. Nakonec jsme vystoupili a zažili jeden z nejvtipnějších koncertů. Tolik vzpomínek. A tento rok jsme nečekaně vyrazili na Warped do Clevelandu. Počasí bylo perfektní. Chtěla jsem, aby mi něco připomínalo ty skvělé časy na Warped. Po tomto už žádné další „turné/brachovské“ tetování!“

4. Kříž
umístění
: pravé stehno

crossV prosinci 2010 si Hayley nechala vytetovat černý krucifix na přední stranu pravého lýtka. Je věřící a víra je velkou součástí jejího života. Sama o tetování prohlásila:

„Má víra je tou jedinou věcí, která mě nikdy nezklame.

 

5. Srdíčko
umístění
: levé zápěstí

V prosinci 2010 si nechala Hayley společně s nejlepší kamarádkou Dakotou Rae vytetovat malá srdíčka na zápěstí. Symbolizuje dlouholeté přátelství.

 

 

6. Kytičky

umístění: levý bok

flowersNejvětším tetováním jsu doposud dvě barevné květiny na Hayleyiném levém boku, vytvořeny v lednu 2012. Hayley dokonce na paramore.net zveřejnila krátké video přímo z tetovacího salónu. Zpěvačka je v její rodině nejstarší a má dvě mladší sestry Ericu a MeKaylu. O tetování prohlásila:

„Reprezentuje mě a mé dvě sestry. Každá jedinečná a přesto vyrůstající pospolu.“

 

7. „Accentuate the positive, eliminate the negative“
umístění
: levé předloktí
Hayley společně s Taylorem navštívili 13.března 2012 tatéra Dana Smitha a oba si nechali opět ozdobit těla. Až 3.května 2012 tetování poprvé odhalila na paramore.net. Je to část textu písně „Ac-Cent-Tchu-Ate the Positive“- Accentuate the positive, eliminate the negative/ Vyzdvihni pozitiva, odstraň negativa, jejíž slova má na svědomí Johnny Mercer, slavný americký skladatel a zejména textař. Sama Hayley uvedla, že je to kus textu a zároveň životní filozofie. Píseň celkově pojednává o tom, že vyzdvihnutí toho pozitivního v životě je klíčem ke štěstí.

8. „TCB“
umístění
: levé nadloktí

Dne 5.8.2012 šla Hayley opět pod ruku tatéra Dana Smithe, který jí na nadloktí vytvořil zkratku „TCB“ = ‘Taking Care Of Business‘, což byl název doprovodné kapely Elvise Presleyho.

„Konečně mám vytetováno TCB. Takový řetízek už nosím roky…Všichni muži v naší rodině nosí TCB (taking care of business) a všechny ženy TLC (tender love and care). Teď mám oboje…A jedno z nich nastálo!“

9. Ruka s dopisem
umístění
: pravé stehno

Během turné po Austrálii, kde Paramore účinkovali na festivalu Soundwave, si Hayley konkrétně v Brisbane (22. února 2013) odskočila do salónu Lust For Life, kde jí tatérka Aureole přidala na pravé stehno novou kérku. Význam tetování Hayles odhalila na Instagramu:

„Když děláme to, co milujeme, postrádáme ty, které milujeme. Dopisy a telefonáty a cokoliv takového pomáhají odstranit tu vzdálenost! Přesně tohle to pro mě znamená.“

10. Mirthmobile
umístění: ?pravé lýtko?
hayley mirthmobileV den osmnáctých narozenin Hayleyiny sestry Ericy (2.ledna 2014) společně navštívily tatéra Iana Whitea ve studiu Safe House Tattoo a ten jim oběma vytvořil identickou trvalou vzpomínku na oblíbený film „Waynův svět“ – auto Mirthmobile.

 

11. Iniciály „C.E.G.“
umístění: levá ruka

chad everett gilbert tat Valentýn roku 2015 Hayley bohužel nemohla strávit se svým snoubencem Chadem Gilbertem, a tak se rozhodla oslavit tento den po svém. Ve studiu Victory Tattoo jí Mia Graffam vytvořila na prstech levé ruky iniciály jména její lásky, která je dle jejích slov trvalejší než pouhý prstýnek.