Bývalí členové

josh farroJosh Farro (Joshua Neil Farro)

Datum narození: 29.září 1987

Hlavní kytarista Paramore, spoluzakladel kapely a spolupisatel textů. Již v únoru 2010 se neúčastnil turné kvůli plánování a samotné svatbě s jeho dlouholetou přítelkyní Jennou.

18.prosince 2010 oznámili Hayley, Jeremy a Taylor, že bratři Farroovi opouštějí kapelu. Josh následně zveřejnil na svém blogu vyjádření k odchodu, kde detailně a velmi ostře popsal počátky kapely i její další vývoj a uvedl, že s nimi bylo vždy zacházeno jako se sólo projektem Hayley Williams, manipulováno skrz management a kapela byla „manufakturou vyrobený produkt“ důležité nahrávací společnosti, který čerpal slávu z „Hayleyina snu“.

Nyní Josh Farro spolupracuje se svým bratrem v nové kapele Novel American.

 

zac farroZac Farro (Zachary Wayne Farro)

Datum narození: 4.června 1990

Bubeník kapely, jeden ze zakládajích členů. Své první bubny dostal v devíti letech. Při vzniku Paramore mu bylo pouhých 13 let. Když kapela vyjela na své první Warped Tour, zrovna oslavil 15.narozeniny.Je prostřední z pěti dětí (Nate, Joshua, Zac, Jonathan a Isabelle).

Dobrým přítelem mu byl například Brandon Chesbro (bývalý fotograf kapely) a také Taylor York, společně vytvořili pár vtipných videí jako rapperské duo „Z and T“.

Nyní pracuje na dvou projektech – hraje s bratrem v kapele Novel American a se svým kamarádem Jasonem Clarkem vytvořil formaci Half Noise.

 

Jason Bynum

Rytmický kytarista, byl u zrodu kapely. Účastnil se prvních koncertů i prvního Warped Tour. Nahrazen Hunterem Lambem v prosinci roku 2005.

 

john hembreeJohn Hembree

Basový kytarista, který nahradil Jeremyho Davise na desce „All We Know Is Falling“ a částečně na turné v roce 2005. Odchází po návratu Jeremyho.

 

hunter lambHunter Lamb

Kytarista, který na konci roku 2005 nahradil v kapele Jasona Bynuma. Z kapely odchází v roce 2007 kvůli své svatby.