Výpomoc na turné

justin yorkJustin York

turné s Paramore: únor 2010  – současnost
pozice: kytara
kontakt: twitter, instagram

V pěti letech se Justin Daniel York přestěhoval s rodinou do Nashville v Tennessee. Jeho i bratra Taylora naučil hrát na kytaru otec, také nadaný hudebník. Prošel několika kapelami (Tait, Over Ashes, Cecil Adora) a hrál společně s Relient K na turné po Austrálii.

jon howardJon Howard

turné s Paramore: od léta 2010 – současnost
pozice: rytmická kytara, elektrické klávesy, perkuse
kontakt: twitter, tumblr

Kytarista a skladatel Jonathan Michael Howard se po rozpadu kapely Dizmas přestěhoval v roce 2009 do Nashville, kde začal skládat pro mnohé umělce. Ženatý s umělkyní Natalie Taylor.

josh freese

Josh Freese

turné s Paramore: Jižní Amerika únor/březen 2011
pozice: bubny
kontakt: web, twitter

Americký bubeník a skladatel Josh Freese je stálým členem kapel The Vandals, A Perfect Circle a Devo, dále doprovází kapely jako Nine Inch nails, Guns N‘ Roses či Weezer. Sám vydal čtyři alba a objevil se asi na 400 nahrávkách.

Jason Pierce

turné s Paramore: evropské turné 2011, Warped tour 2011, Pacific Rim Tour 2011
pozice: bubny
kontakt: twitter
Jason Pierce je známý zejména jako studiový hudebník a doprovodný bubeník, hrál např. s Evans Blue, Nick Carter, Raine Maida, Justin Bieber, Dallas Green či Carly Rae Jepsen.

hayden scottHayden Scott

turné s Paramore: americké mini turné (Pomona) 2012, UK letní mini turné 2012
pozice: bubny
kontakt: twitter, instagram

Původem Australan Hayden C. Scott přezdívaný „the Shark“ spolupracoval v minulosti například s Joe Firstmanem nebo The Oohlas. Nejznámější je však jeho působení v Awolnation. Tuto kapelu však v červenci 2013 z osobních důvodů opustil. Záhy se však připojil k projektu Ilana Rubina (The New Regime) a v současnosti nahrává s britskou kapelou Pins.

ilan rubinIlan Rubin

turné s Paramore: Turné po jižní Asii 2013, australské turné 2013, evropské jarní promo turné 2013 (duben)
pozice: bubny
kontakt: twitter, instagram

Ilan Rubin je velmi talentovaný hudebník. Kromě bicích hraje také na kytaru, piano, ukulele, housle a zpívá. V minulosti (2006 – 2008) byl členem Lostprophets a v současné době se věnuje hned několika projektům – Nine Inch Nails (po odchodu Joshe Freese v roce 2008 je stálým bubeníkem), Angels and Airwaves (projekt Toma DeLongea z Blink182) a svému sólo projektu The New Regime (s Haydenem Scottem za bicími). V roce 2012 Paramore oznámili, že se Ilan bude podílet jako bubeník na jejich albu „Paramore“.

miles mcphersonMiles McPherson

turné s Paramore: Turné po Severní Americe duben/květen 2013, evropské promo turné 2013, letní evropské turné 2013, turné po Jižní Americe 2013
pozice: bubny
kontakt: twitter, instagram

Miles McPherson je americký bubeník původem z Nashvillu. Spolupracoval s Kelly Clarkson, Bo Bice a byl členem nashvillské kapely Look What I Did. Jeho účinkování s Paramore náhle ukončila jeho nehoda v srpnu roku 2013. Miles havaroval na golfovém vozíku, který se převrátil a ošklivě ho zranil. Utrpěl několik zlomenin a popáleniny. V současné době Miles opět usedá za bicí, v Paramore ho však nahradil Aaron Gillespie.

aaron gillespieAaron Gillespie

turné s Paramore: Turné po Evropě září 2013, Self-Titled tour 2013 – současnost
pozice: bubny
kontakt: twitter, instagram

Američan Aaron Gillespie hrával na bicí v kostele, dokud se mu neozvala kapela Underoath. Zde působil až do roku 2010. Po odchodu z Underoath se začal věnovat sólo kariéře a vydal album „Anthem Song“. Dodnes také působí v kapele The Almost, kde má na starosti hlavní vokály. Je ženatý a má syna. S Paramore začal hrát po Milesově zranění a na turné je doprovází i v současnosti.