WTF – Dallas, TX (19/05/2015)

20. 6. 2015 | Autor: | Bez komentářů |

11267434_1049569291729463_1977492689396247922_nHayley, Taylor a Jeremy zavítali 19. května se svou kapelou (Jonem Howardem, Justinem Yorkem a Aaronem Gillespie) za fanoušky do Dallasu. Se svým setlistem se představili ve Verizon Theatre At Grand Prairie, kde na ně čekala také fanynka z Paramore Venezuela, aby jim položila několik otázek.

Fotografie z koncertu si můžete prohlédnout v galerii, rozhovor najdete i se stručným „výtahem“ níže.


Nejprve se rozpovídal Jeremy. Mluvil o turné a zmínil také fakt, že se jejich setlist od těch předešlých výrazně liší. Dříve hráli hodně singlů a na ty ostatní písně se zapomínalo, což teď změnili. Hayley poté hovoří o ocenění Grammy. V době rozhovoru ještě neměli gramofonky doma a žertovali, že jim bylo jen řečeno, že vyhráli, ale podle nich ty ceny ani neexistují. (Hayley nedávno zveřejnila na Twitteru fotografii svého vlastního gramofonku, sošky už tedy dorazily).

A jak zvládá Jeremy odloučení od rodiny? Je to prý těžké, když musí odjet na dlouhé turné a opustit rodinu, ale dnešní technika (telefony, videochat,…) to usnadňuje. Další otázka cílí na Kiss Off. Hayley říká, že se svou show hodlá pokračovat, neumí si však představit, že by se vídala na televizní obrazovce. Po otázkách ohledně Game of Thrones přichází velmi zajímavá informace o Hayleyině řadě barev na vlasy. Je prý ve druhé fázi testování barev, na kterých spolupracuje také její přítel, stylista Brian. Trvá to prý déle, než očekávala, ale jméno už vymyšlené má! (Nechce ho prozradit, vymyslela ho však už před 4 lety.) Barvy však nespatří světlo světa dřív, než si bude stoprocentně jistá, že je to dokonalé.

Kapela se také velmi těší na nadcházející Parahoy. Taylor tvrdí, že má velké plány, ještě však neví jaké…Setlist:

Daydreaming
Proof
That’s What You Get
Be Alone
Playing God
Never Let This Go
Decode
Part II
Hate To See Your Heart Break
Misguided Ghosts
The Only Exception
Franklin
Still Into You
(One of Those) Crazy Girls
I Caught Myself
Miracle
Careful
Tell Me It’s Okay
Misery Business
Ain’t It Fun
Future

 

  Přidej komentář

Pokud chcete mít vedle komentáře vlastní ikonku - avatar, nahrajte ji na Gravatar.com