Pojmy

„Soon“ / „Brzy
Na posledním koncertě kapely v rámci oslav 15.výročí labelu Fueled By Ramen Hayley prohlásila, že již „brzy“ vydají skladbu Renegade, kterou v ten večer premiérově zahráli. Ale fanoušci museli ještě dlouho potom čekat, než se ledy pohnuly a celé Singles (In The Mourning, Renegade, Hello Cold World, Monster) vyšly… A tak tedy s každým dalším „brzy“ se šíří nové vtipné animace, obrázky apod.

69!
Při warped Tour 2011 tvořili Paramore videa „From The Field“, kde si Hayley zahrála na rosničku a ohlašovala, jaké je v jednotlivých městech počasí. V jednom takovém (z Mississaugy) velmi vtipně podala, že v noci bude 69°F. Od té doby kdykoliv se jí nebo fanouškům někde objeví toto číslo (počet followerů, cena, teplota,cokoliv), okamžitě si každý vzpomene na… (gif by fuckyeahparamoregifs.tumblr.com)

hayley williams

Poop club
Byl zmíněn při rozhovoru Paramore s paramorefans.com v roce 2009. Hayley objasňuje, že ona a Cacie z Now Now Every Children jdou zakladatelky a pak do něj přijaly zbytek její kapely. Načež se ozvou kluci, že měli svůj klub dávno před tím Hayleyiným, Taylor je originální zvuk hovínka a Jeremy je Poocaso (prý kadí obrázky a zveřejňuje je). Nastává hašteření a prohlášení Jeremyho, že Hayley vlastně vůbec v Poop Clubu není. Hayles se ale brání tím, že má klubový náramek a Jerm ji označuje za „poop club poser“. A Jeremy popisuje co všechno za obrázky už vykadil…

Hayley předtím přijímá Adama a Lyniu z paramorefans.com jako členy Poop Clubu, což prý obnáší schůzky v Taco Bell a vtipkování o záchodech apod.