Hayley právě rozšířila svou sbírku tetování o další kousek. O svém úmyslu nechat se tetovat nás informovala na svém twitteru, ale fotkou se pochlubil sám tatér! „Právě jsem tetoval Hayley Williams z Paramore. Nedělám barevná tetování moc často, ale tohle byla zábava.“
EDIT: Hayley přidala na paramore.net krátké video z tetovacího salonu, které najdete v c.č.
Líbí se vám Hayleyino tetování? Jaký máte na tetování názor? Pište do komentářů 🙂


Docela hezké tetování:), ale nevím jestli bych si někdy udělal nějaká.. 😀
nic moc a mohlo by být menší 😀 , ale to je každý ho věc, a zaléží jen a jen na ní jestli se jí to líbí
Mně se spíš líbí, jak Hayley umí vypadat úžasně i když je jenom v teplákách a tričku :3 😀 Ale jinak, tetování zbožňuju, takže tohle je super a je fakt krásný! *w*
Neskutočne úžasné ! 🙂 Veľmi sa mi páči :)WOW!
Je to pěkné 🙂 kolik už jich vůbec má? 😀
Co já vím, tak má jedno malé za uchem, kříž na stehně, žiletku na lýtku a malé srdíčko na zápěstí…
Tady jsem našla takový přehled: http://hayleyfashion.info/tattoos/
ještě jsi zapomněla na BAR, takže i s tím novým jich má celkem 6 😀
Nojo!:D Na to jsem vážně úplně zapomněla 😀
ty její kalhoty? ♥