Dárek pro Paramore

19. 4. 2013 | Autor: | 28 x komentář |

Vzhledem k tomu, že do návštěvy Paramore v České republice zbývají pouhé dva měsíce, rozhodli jsme se, že už je načase zorganizovat nějaký ten oficiální dárek.
Členové Paramore v mnohých rozhovorech často zmiňují, že i přes fakt, že se na svých turné dostanou do velice zajímavých míst, nemají téměř nikdy šanci opravdu vidět vše. Nemají čas vidět památky a krásy zemí, v nichž byli. A o to bychom se chtěli postarat. Napadlo nás, že bychom tedy jako oficiální dárek sesbírali pohledy z různých koutů naší republiky a umožnili jim tak vidět toho co nejvíce. Zde přicházíte na řadu vy.

Jak tedy postupovat?

 • vyberte pohlednici z místa svého bydliště (případně jeho okolí) a sepište na ni vzkaz kapele (pokud není angličtina vaší silnou stránkou, můžete nás kontaktovat na mailu team@paramorefans.cz a my vám pomůžeme s překladem)
 • odešlete pohlednici v obálce se vzkazem na adresu (pozn. příspěvky mohou zasílat fanoušci z České i Slovenské republiky):

Mgr. Petra Svobodová
Nádražní 299/2174
Litvínov 436 01

 • UZÁVĚRKU příspěvků stanovujeme na pátek 14. června 2013.  

Doufáme, že se zúčastníte v co nejhojnějším počtu a Paramore budou mít tak pěknou památku na české i slovenské fanoušky.

 

Komentáře ke článku “ Dárek pro Paramore ”

 1. Katka

  Jak předáš Paramore ty pohlednice ? 🙂

 2. parahani

  způsob se najde, to nechte na nás 😉

 3. Nela

  Super, jdu do toho 🙂

 4. Amityville

  Takže keď som zo slovenska tak mám niekde vyhrabať pohľadnicu s motívom česka? No chvíľu to bude trvať ale hádam niečo nájdem.

 5. parahani

  amityville: nene, klidně pošli ze slovenska! je to pohlednice z místa tvého bydliště, nebudem nutit slováky, aby posílali české pohledy, to se mi zdá jako nesmysl.

 6. Amityville

  jé to je milé dík

 7. mh

  Ste naozaj milí že dávate takúto možnosť aj slovákom.

 8. tom

  jdu do toho

 9. Janka

  To je super ste milí.

 10. Jana

  Ráda se připojím 🙂 Skvělý nápad!!!

 11. festrrr

  Hej super nápad . Účastním se …too je jasny 🙂

 12. parahani

  DÍKY MOC za ohlasy, lidi!!! Vážně se těším na ty příspěvky, snad se nám to pěkně posbírá 🙂

 13. Péťa

  Ahojky, suprovej nápad, v pondělí posílám taky. Sice jdu na koncert zatím sama, protože jsem nenašla parťáka, ale snad se k někomu přidružím 😀

 14. WEnca

  Ahoy, ten nápad je dobrej, ale bude te ty fotky (pohlednice) probírat.A jak moc kriticky, mám boží fotku která zachycuje krásu čech, ale sou tam dva holí zadky,ale je dost poetická

 15. parahani

  Wenca: nemyslim si,ze bychom pohlednice nejak probirali,hlavne nejakou posli 😉 a pokud veris,ze by mohla treba trochu urazit,posli klidne dve 😀 jednu original a jednu jinou 😀

 16. Jana

  Tak do toho Vencíku vážně jdeš? 😀 Hayley bude mít rozhodně z tvého a Fandy zadku velkou radost 😀

 17. tom

  kolik uz mate pohlednic?

 18. mh

  tak toto je vážne v … Moja pohladnica sa mi z nejakeho neznámeho dôvodu vrátila späť.. Čo teraz ? To už nestihne prísť.

 19. parahani

  mh: vrátila zpátky?? cože? to mě vážně mrzí… můžeš ji třeba z obou stran naskenovat, my se to pokusíme vytisknout…a nebo – víš v kolik přijedeš v den koncertu do prahy prosímtě? 🙂 dala by se od tebe vyzvednout, ale je to málo pravděpodobné…

 20. mh

  Nemám ju kde odskenovať 🙁 Fúha kedy presne prídem to neviem. Idem autobusom, ktorý nejde priamo do Prahy takže vážne netuším o kolkej sa tam dostanem.
  Ale prečo sa to vrátilo naspäť ? Adresu mám správnu.

 21. parahani

  mh: to vážně netuším, je mi to fakt líto 🙁 pokud je správná adresa, nechápu to… a nejde teda zjistit ten dojezd do prahy? jedině tak bychom se mohli domluvit…

 22. Ester

  zítra nebo pozítří budu posílat… Stačilo by to? 🙂

 23. mh

  parahani: Ten dojazd vážne netuším. Autobus ma zavezie do nejakej obce lebo ostatné autobusy boli zaplnené a kedy sa dostanem do Prahy neviem.

 24. parahani

  Ester: deadline je v patek,pokud to teda prijde aspon do pondeli,tak staci…to je vase volba,kdy budete odesilat,my neovlivnime to,za jak dlouho ten pohled prijde bohuzel.

  Mh: tak to me vazne mrzi…hod mi prosim na sebe maila,ok?

 25. mh

  parahani : KristenBell@azet.sk

 26. Emily

  Tyjo, ještě že jsem si na to dneska vzpomněla, úplně mi to vypadlo z hlavy… Jdu to hodit do schránky, snad to do pátka přijde. 🙂 😀

 27. KeeRenegade

  Nevadí když to příjde o něco později? úplně jsem na to zapomněla, snad to stihnu ještě dneska hodit do schránky :/

 28. parahani

  keerenegade: když to přijde do koncertu, tak to nikomu nevadí. když po koncertě, nikdo z nás s tím nic neudělá.

  Přidej komentář

Pokud chcete mít vedle komentáře vlastní ikonku - avatar, nahrajte ji na Gravatar.com